6 stycznia 2010

Szybki sposób na darmowe dzwonki w iPhoneDodane 21.01.2011:
Istnieje również inny sposób, który również opisałem na blogu

Wiadomo, że Apple każe sobię płacić za nowe dzwonki na iPhone niecałego dolara - $0.99 w internetowym sklepie iTunes. Po za tym dzwonki nie mogą być dłuższe niż trzydzieści sekund. Niedawno kolega przesłał mi stronę dzięki której ten problem nie istnieje.

Można pobawić się w iTunes skrócić piosenkę którą chcemy wykorzystać jako dzwonek do trzydziestu sekund, zmienić format na mkv czy cokolwiek innego by iTunes zobaczył to jako dzwonek i łaskawie zsynchronizował z iPhonem, ale jest łatwiejszy i szybszy sposób. Na stronie audiko.net wystarczy wrzucić materiał na dzwonek (lub podać link), wyciąć najlepszy fragment i pobrać w przyjaznym dla iTunes formacie.


Przyda się również dla posiadaczy innych telefonów (Blackberry, Androidy itp.), którzy chcą aby dzwonek zawierał jedynie ulubiony fragment piosenki a nie cały utwór. Można pobrać nawet wersję AMR dla starszych komórek. Na stronie znajduje się również wyszukiwarka stworzonych przez innych użytkowników dzwonków. Ja np. znalazłem dla siebie dzwonek z popularnego ostatnio filmu Avatar ;).

Pozdrawiam.